احداث تقاطع غیر همسطح مهرآوران مبلغ ۲۲۰ میلیارد ریال هزینه شده که بخش از آن صرف تملک و بخش دیگر در حوزه اجرا هزینه شده است.

احداث تقاطع غیر همسطح مهرآوران مبلغ ۲۲۰ میلیارد ریال هزینه شده که بخش از آن صرف تملک و بخش دیگر در حوزه اجرا هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه 3 – جمال الدین عزیزی در مراسم بهره برداری از تقاطع غیر همسطح مهرآوران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، گفت: این پروژه با هدف سهولت دسترسی شهروندان به مراکز تجاری و اداری ایجاد شده است. شهردار شهر جهانی یزد افزود: عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح مهرآوران از سال ۱۳۹۶ با مشارکت شهرداری یزد، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، شرکت توزیع نیروی برق و دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد آغاز شد که دسترسی شهروندان به جاده کنارگذر، نمایشگاه بین المللی و میدان مرکزی میوه و تره بار را تسهیل می کند. عزیزی با بیان اینکه بخشی از اعتبارات این پروژه توسط ادارات دولتی تأمین شده است، اظهار امیدواری کرد: بهره برداری از چنین پروژه هایی، باعث رشد و شکوفایی شهر و مراکزی که دسترسی برای آنها ایجاد شده و همچنین افزایش کیفیت زندگی شهروندان شهر میراث جهانی یزد شود. وی افزود: خود را موظف و ملزم می دانیم تا نسبت به اقداماتی که در شهرداری یزد در حال انجام است، پاسخگوی شهروندان باشیم. شهردار یزد به مدیران شهرداری تأکید کرد: موضوع پاسخگویی به شهروندان را جدی بگیرند تا نتایج خوبی برای مردم و شهر داشته باشد.