استقبال از نوروز 1400در شهرداری منطقه 3 کلید خورد

استقبال از نوروز 1400در شهرداری منطقه 3 کلید خورد


استقبال از نوروز 1400در شهرداری منطقه 3 کلید خورد

به گزارش روابط عمومی به منظور افزایش رضایتمندی شهروندان و استقبال از مهمانان و مسافران نوروزی و آماده سازی فضای شهری با توجه به آغاز سال نو، طرح استقبال از نوروز از سوی منطقه 3 آغاز شده است.

الهیاری مدیر منطقه ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن سال نو به عموم شهروندان، از آغاز مجموعه فعالیت های آماده سازی محیط شهری برای استقبال از سال جدید و مهمانان نوروزی خبر داد.

وی گفت با اینکه زیباسازی از امور جاری شهرداری است و ما نیز وظیفه داریم که شهرمان را برای آمدن بهار آماده و زیبا کنیم در راستای استقبال فعالیتهایی همچون انجام لکه گیری آسفالت، جمع آوری نخاله ها، رنگ آمیزی جداول، شست و شوی معابر و میادین، تعمیر و تجهیز سرویس های بهداشتی ورودی و خروجی شهر و پارکها از جمله برنامه های ستاد استقبال از بهار است.

این مسئول با اشاره به شروع عملیات زیباسازی شهر برای عید نوروز اظهار کرد: باید تلاش کنیم با ساماندهی سیما و منظر شهری، سال جدید را برای شهروندان به بهاری با نشاط و امید بخش مبدل سازیم.

سلمانی سرپرست خدمات منطقه گفت :شستشوی معابر در حال انجام و سطل های زباله نیز در حجم وسیعی در سطح مناطقه در حال رنگ آمیزی، شستشو و ترمیم است.

سرپرست خدمات شهری نیز با بیان اینکه پارک ها و بوستان ها گلکاری و درختکاری فضاهای سبز، آذین بندی، نصب المان‌های نوروزی در سطح منطقه ، راه اندازی آبنماها و رنگ آمیزی مبلمان پارک ها را از جمله مهمترین اقدامات به مناسبت فرا رسیدن سال جدید عنوان کرد.