افتتاح دفتر کارگزاری منطقه سه شهری یزد

افتتاح دفتر کارگزاری منطقه سه شهری یزد

افتتاح دومین دفتر کارگزاری در منطقه سه شهری یزد

     دومین دفتر کارگزاری مربوط به فعالیتهای مرتبط با ساخت و ساز با نظارت شهرداری جهت انجام امور ساختمانی شهروندان در محدوده منطقه سه شهرداری افتتاح گردید

      به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه دومین دفتر کارگزاری جهت برون سپاری امور اجرائی و تسریع در انجام امورات مربوط به پروانه ساختمانی و سایر فعالیتهای مرتبط با ساخت و ساز شامل صدور پروانه ، عدم خلافی ، تفکیک ، پایانکار ، پاسخ به نامه انتقال ملک و ... جهت رفاه حال شهروندان و سرعت بخشیدن به امور ساختمانی آنها روز شنبه بیست و ششم فروردین با حضور ریاست شورای اسلامی شهر یزد و شهرداران مناطق و سایر مسئولین به بهره برداری رسید.

     حجت الاسلام مطهریان در مراسم افتتاحیه ، فلسفه راه اندازی این دفاتر را تسهیل در امور شهروندان دانست و تصریح نمود که خدمت رسانی به مردم در رأس تمام امور قرار دارد .

     مهندس لطیفی نیز ضمن خیرمقدم به مدعوین ، اظهار امیدواری نمود که بتواند با همکاری شهروندان و مسئولین توفیق خدمت رسانی بهتر را به همشهریان عزیز داشته باشد .

    در پایان مهندس کشفی به تشریح وظایف دفاتر کارگزای پرداخت و ضمن تشکر از مسئولین دفتر کارگزاری منطقه یک که تا کنون با رضایت همشهریان مواجه بوده است خاطر نشان کرد که در این دفاتر زمان انجام کار و تعداد دفعات مراجعه ارباب رجوع ها به حداقل میرسد و این یکی از مهمترین فعالیتها در امر تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان می باشد.

     گفتنی است شهرداری یزد به استناد به ماده 71 قانون تشکیلات ، وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب سال 1357 و اصلاحیه بعدی و مفاد بند 5 مصوبه مورخ 1388/08/06 شورای اسلامی شهر یزد و با توجه به بند 7 مصوب شورای مالی اداری در خصوص هماهنگ نمودن صدور پروانه ، گواهی عدم خلافی و گواهی پایانی ساختمان در سطح شهرهای کشور وظایف خود را در این بخش و در محدوده منطقه سه به شرکت خصوصی واگذار کرده است .