برگزاری همایش بسیج به مناسبت سالروز فتح خرمشهر ....

برگزاری همایش بسیج به مناسبت سالروز فتح خرمشهر ....

به گزارش روابط عمومی منطقه سه ، روز سوم خرداد مصادف با سالروز فتح خرمشهر مراسمی از سوی پایگاه مقاومت بسیج شهید صدوقی شهرداری یزد در محل ساختمان منطقه سه برگزار گردید

در این مراسم سردار حاج کاظم میرحسینی ، سردار بابائی ، اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار یزد ، شهرداران مناطق و مسئولین و جمعی از بسیجیان حضور بهم رسانده و این روز را گرامیداشتند .

این مراسم با آیاتی از کلام ا.. مجید آغاز گردید . در ابتدا شهردار یزد سخنانی در خصوص تکلیف بسیجیان و آحاد مردم در برابر ولایت فقیه ایراد نمود . میروکیلی اظهار داشت به فرموده ولی امر مسلمین ماموریت اصلی بسیج حفظ نظام است . ایشان پشتیبانی از ولایت فقیه را تکلیفی الهی دانست و از زحمات آقای الهیاری جانشین پایگاه تقدیر و تشکر نمود.

پس از سخنرانی شهردار یزد ، سردار میرحسینی در جایگاه حضور یافت . ایشان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و آزادسازی خرمشهر بیان نمود و رمز پیروزی در این فتح بزرگ را ایمان به خدا ، توسل به ائمه اطهار و خستگی ناپذیر بودن رزمندگان اسلام دانست . ایشان به نقش مهم بانوان در جامعه نیز اشاره نمود که جامعه ای سالم است که زنانی با ایمان و با عفاف داشته باشد .

این مراسم  با پذیرائی از مدعوین و بازدید از نمایشگاه عکس شهداء و اهداء کتاب ( زندگی نامه شهید محمد جهان آراء ) به پایان رسید .

لازم به ذکر است به مناسبت این روز بزرگ و گرامیداشت مقام شهداء هشت سال دفاع مقدس  پایگاه مقاومت بسیج شهید صدوقی شهرداری یزد نمادی از سنگر در مناطق یک ، دو ، سه و شهرداری مرکز به نمایش گذاشت .