جلسه معارفه سرپرست جدید منطقه سه

جلسه معارفه سرپرست جدید منطقه سه

( بسمه تعالی)

 مهندس محمود دهقان به سرپرستی منطقه سه منصوب گردید .

روز دوشنبه مورخ 17/11/1390 ساعت 13 با حضور آقایان مهندس مجید زرگرباشی معاونت معماری و شهرسازی ، مهندس تاج آبی معاون توسعه و برنامه ریزی ،مهندس احمد زرگرباشی معاونت فنی و عمرانی ، مهندس کشفی شهردار منطقه یک ، مهندس صلواتی مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری ، آقایان مرادی مسئول اداره ارزشیابی و ساجدیفر مسئول روابط عمومی و مسئولین منطقه جلسه معارفه سرپرست جدید منطقه جناب آقای مهندس محمود دهقان با قرأت آیاتی از کلام ا... مجید آغاز گردید .

در ابتدای جلسه آقای مهندس تاج آبی ضمن خیرمقدم به مدعوین ، سخنانی در خصوص شهر و شهرداری عنوان نمود و اظهار امیدواری کرد مهندس دهقان با درایت خود و تعامل و همکاری مسئولین و پرسنل بتوانند به نحو احسن در حل مشکلات شهر و شهروندان گامی موثر بردارد .

آقای مهندس زرگرباشی در ادامه سخنان معاونت برنامه ریزی و توسعه اذعان نمود جهت سهولت در امور شهرداری و شهروندان به زودی دفتر کارگزاری منطقه سه افتتاح می گردد که این مساله در تسریع نمودن امور مراجعین بسیار حائز اهمیت است . ایشان از تلاشهای بی شائبه جناب آقای مهندس مشایخی و جناب آقای مهندس کشفی و مهندس شیرانیان و آقای اللهیاری تقدیر و تشکر و برای این عزیزان آرزوی موفقیت نمود .

در ادامه آقای مرادی مسئول محترم ارزشیابی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر و هفته وحدت ، تقارن این انتصاب را با ایام مبارک فجر نیکو دانسته و خدمت در شهرداری و حل مشکلات و مسائل شهروندان را توفیق الهی دانست .

همچنین آقای مهندس کشفی سخنانی در خصوص عملکرد شهرداری ایراد نمود و تکریم ارباب رجوع را مهمترین موضوع دانسته و متذکر گردید پیشرفت در امور منوط به رضایت مراجعین می باشد . ایشان از همکاری و تعامل مسئولین و پرسنل شهرداری در مدت سرپرستی خود در منطقه تشکر و قدردانی و برای سرپرست جدید منطقه آرزوی موفقیت نمود .

در پایان جناب آقای مهندس دهقان سرپرست جدید منطقه از همه همکاران تشکر و قدردانی و آرزو نمود بتواند با همکاری پرسنل زحمت کش شهرداری و عنایت مسئولین محترم گامی بلند در جهت پیشرفت و رشد شهر و حل معضلات و مشکلات مراجعین بردارد .

جلسه در ساعت 14/30با ذکر صلوات پایان یافت .   

                                                                                                                                                                                                               روابط عمومی شهرداری منطقه سه