عملیات خاک و نخاله برداری در سطح منطقه سه در سال جدید ....

عملیات خاک و نخاله برداری در سطح منطقه سه در سال جدید ....

به گزارش واحد عمران منطقه ، خاک و نخاله های بلاصاحب در سطح منطقه  در حال پاکسازی می باشد .

شایان ذکر است عملیات نخاله برداری در سطح منطقه منجمله قاسم آباد ، میدان امام علی ، 20 متری نیلوفر ، بلوار خامنه ای و ... از ابتدای سال 91 آغاز گردید و تا کنون ادامه دارد . خواجه پور مسئول واحد عمران ابراز داشت : تا کنون حدود  دو هزار و 100 مترمکعب خاک و نخاله ساختمانی بلاصاحب توسط واحد عمران منطقه جمع آوری شده که جهت انجام این امر مبلغ  100 میلیون ریال هزینه گردیده است .

مهندس خواجه پور با اذعان این مسئله که عده ای از کامیونداران کم لطفی نموده و با تخلیه خاک و نخاله های ساختمانی خود در مسیر معابر اصلی و خیابانها ، چهره ناسالم و زشتی به شهر می دهند و همچنین باعث اتلاف وقت و هزینه شهرداری میگردند ، از همشهریان درخواست نمود با تخلیه نخاله های خود به گودهای مجاز و تعیین شده ، با شهرداری همکاری نموده و باعث زیباتر شدن چهره شهرشان گردند .

وی خاطر نشان کرد  هزینه ای که شهرداری سالیانه صرف پاکسازی و جمع آوری خاک و نخاله های می کند  هزینه قابل ملاحظه ایست که با رعایت این مساله از سوی مردم ، می توان این مبلغ را صرف برطرف نمودن مسائل و مشکلات عموم مردم نمود تا در عمران و آبادانی شهر بیشتر تاثیر داشته باشد .

در خصوص این موضوع دهقان مسئول خدمات شهری منطقه اضافه نمود : تا کنون حدود 200 مترمکعب خاک و نخاله نیز به صورت پراکنده در معابر اصلی توسط پرسنل واحد خدمات شهری جمع آوری گردیده است .

                                                                                                                                                                                                                روابط عمومی منطقه سه شهرداری یزد