شهردار یزد بر لزوم بهره گیری از توانمندی‌های نیروهای متخصص و مجرّب در راستای پیشبرد بهتر خدمات به شهروندان تاکید کرد

شهردار یزد بر لزوم بهره گیری از توانمندی‌های نیروهای متخصص و مجرّب در راستای پیشبرد بهتر خدمات به شهروندان تاکید کرد

شهردار شهر جهانی در دیدار شهردار اردکان با وی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود شهرداری یزد، بر لزوم افزایش تعاملات دو جانبه برای تسریع در رسیدگی به امور مردم تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی شهردار، ایجاد تعامل بین شهرداردها را راهکاری موثر برای بهبود ارتقای رفاه شهروندی دانست و تصریح کرد: با یکپارچه سازی خدمات و بهره گیری از پتانسیل های موجود می توان به نفع شهروندان از آن بهره برد.

شهردار یزد در دیدار مصطفی پوردهقان شهردار اردکان و مدیران این شهرداری با وی با بیان اینکه در تمامی موضوعات، مطالبات شهروندان برای شهرداری ها اهمیت دارد، گفت: مجموعه شهرداری در انجام وظایف خود به گونه‌ای تلاش می کند که به عنوان نهادی مؤثر و قوی در زمینه خدمت رسانی معرفی شود.

وی با اشاره به تجربه‌های مدیریتی موجود در سایر شهرها، خاطر نشان کرد: تعاملات شهرداری یزد در راستای خدمت‌رسانی به مردم است.

عزیزی اظهار داشت: شهرها فارغ از رسیدگی به امور شهری نیاز دارند تا به دلیل شناساندن پتانسیل‌های شهر و همچنین الگو برداری از فعالیت‌های انجام شده در دیگر شهرها، ارتباطاتی بین مسئولان داشته باشند تا از نزدیک مشاهده کنند که چه اتفاقی افتاده و فعالیت‌های مثبت انجام شده آنها را الگو برداری کرده و همچنین فعالیت‌های مثبت انجام شده خود را به شهرهای دیگر بشناسانند.

شهردار یزد با اشاره به شرایط موجود و فضای اقتصادی حاکم در جامعه، گفت: شهرداری ها باید نگاه خود را به شناسایی و ارائه راهکارهای جدید برای کسب درآمدهای پایدار معطوف کنند، همچنین از توانمندی‌های نیروهای متخصص و مجرّب در مجموعه شهرداری در راستای پیشبرد بهتر خدمات به شهروندان، بهره‌گیری نمایند.

همچنین در این نشست که سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه دو شهرداری یزد نیز حضور داشت، اعضاء در خصوص همکاری های مشترک و موضوعات مدیریت شهری از قیبل مناسب سازی معابر، فضای سبز، شهر هوشمند و فرایندهای مالی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.